mail  ilgin_postasi@hotmail.com - http://kral.web.tr    tel  0542 396 28 67

deneme deneme deneme

HABERLER / DUYURULAR

ILGIN TİCARET ODASI 55. Kuruluş Yıldönümü Kutluyor
06 Mart 2023, 10:58

Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası 55. Kuruluş Yıldönümü Kutluyor
Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi ÖZLEN,
-55. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Vehbi ÖZLEN, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Ilgın iş dünyasının çatı örgütü olma özelliği taşıyan Odamız, kurulduğu 01 Mart 1968 tarihinden bugüne Ilgın’ ın ekonomik gelişme ve kalkınma sürecinin baş aktörlerinden birisi olmuştur.
-1968 yılında 100 dolayındaki üyesi ile başladığı hizmet yolculuğunda bugün 7 farklı meslek grubunda faaliyet gösteren 625 üyesine hizmet veren Odamız, Meclisi, Yönetim Kurulu, Meslek Komiteleri, Genç ve Kadın Girişimci Kurulları ve çalışan kadrosu ile reel sektörümüzün gelişmesi ve rekabet yarışında kendisini daha ileri noktalara taşıması için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.
-Oda çatısı altında bir araya getirdiği seçkin kitleyi oluşturan tüccar ve sanayicilerimiz için yapılan çalışmaların amacı, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da istihdamı, yatırımı ve girişimciliği artırıcı düşünce ve eylemler üzerinde şekillenecektir.
Böylesine güzide bir kuruluşun Başkanlığını yürütüyor olmaktan dolayı duyduğum gurur ve memnuniyeti ifade ediyor; bu vesileyle Odamızın 55. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarken, bugüne kadar Odamıza çeşitli kademelerde emek ve hizmet vermiş olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Vehbi ÖZLEN ülkemizde yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli deprem felaketleri dolayısıyla yaralarının sarılması için imkanlarımız ölçüsünde çeşitli çalışmalar yaptıklarını kaydetti. Bir daha böylesi felaketler yaşamamak en büyük temennimizdir. Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız. Şimdi yardımlaşma ve dayanışma zamanı, gün birlik olma günüdür" diye konuştu.