mail  ilgin_postasi@hotmail.com sitki_ciftci@hotmail.com    tel  0542 396 28 67

deneme deneme deneme

HABERLER / DUYURULAR

Ilgın Uğur Spor Kulübü’nün Sponsoru “Arife Çetin Çocuk Akademisi” Oldu
10 Subat 2021, 21:59

Ilgın Uğur Spor Kulübü’nün Sponsoru “Arife Çetin Çocuk Akademisi” Oldu
Voleybol Federasyonu 2. ligte mücadele ederek Ilgınımızı temsil eden Ilgın Uğur Spor Kulübü, Arife Çetin Çocuk Akademisi ( Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü) ile Forma Sponsorluk anlaşması yaptı.
İmza törenine Ilgın Uğur Spor Kulübü Başkanı Mustafa Elmalı, Kulüp yönetimi ve Çocuk Akademisi Kuruluş Müdürü Arife ÇETİN Katılarak basın açıklaması yaptılar.
Yapılan açıklamada 2020-2021 sezonunda iç saha ve dış saha forma reklam sponsorluğunun Arife Çetin Çocuk Akademisi tarafından üstlenildiğini söyleyen Arife ÇETİN; desteklerinin devam edeceğini belirterek Ilgınımızı 2. Ligde temsil ederek bizleri gururlandıran yönetim ve sporculara teşekkür ederim dedi. Kurumun Okul öncesi Gündüz Bakımevi ve İlk ve Ortaokul eğitimi devam eden öğrenciler içinde Çocuk Kulübü olarak hizmet verdiğini belirten Arife ÇETİN; yaz dönemin de de Ilgın Uğur Spor Kulübü ile güzel projeler planlandığını aktardı.
Kulüp Başkanı Mustafa ELMALI da Kurum Yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ettiği açıklamada; spor ve sporcuya sahip çıkılacağı, Ilgın da spora önem verilmesi ve desteklenmesi, çocukların alt yaş gruplarında sporla tanıştırılması konusunda görüş birliğine varıldığını belirtti. İleriki yıllarda sporla alakalı projelerde birlikte hareket etmek temennisiyle karşılıklı sponsorluk imzaları atıldı.